کابین تراکتور (Tractor Cabin)

اتاق یا کابین تراکتور یکی از مهمترین اجزا در تراکتور بوده که دقت در ساخت و توجه به تمامی جزئیات باید در دستور کار شرکت سازنده آن باشد. به طوری که در شرکت های تراکتور سازی بزرگ دنیا کابین بر روی تراکتور ( تراکتور کابین دار شرکتی ) و یا بکهو لودر عرضه می گردد. در این راستا شرکت ماشین سازی دقایق اراک با بهره گیری از متریال با کیفیت و استفاده از تکنولوژی روز دنیا توانسته خود را به عنوان یکی از بهترین سازندگان کابین تراکتور در ایران مطرح سازد. (برای اطلاع از قیمت روز کابین دقایق تماس حاصل فرمایید.) این کابین ها بر روی انواع مدل های تراکتور فرگوسن اعم از ۴۷۵ ، ۳۹۹ ، ۲۸۵ ، ۴۸۵ ، ۲۹۹ و ۸۰۰ تک و جفت دیفرانسیل به راحتی قابل نصب است. همچنین برای تراکتورهای دیگری مانند نیوهلند ، جاندیر ، رومانی ، ال اس ، سام ، تاف ، لندینی ، لامبورگینی ، زتور و غیره امکان ساخت کابین سفارشی وجود دارد.

فضای داخلی کابین

نمای بیرونی کابین

سیستم سرمایش، گرمایش و تهویه

سیستم لرزه گیر و کنترل صدا

نصب کابین تراکتور

شرکت ماشین سازی دقایق اراک با داشتن نصاب های با تجربه و متخصص توانایی نصب انواع کابین تراکتور را در عرض چند ساعت دارد. که این به نوبه خود منحصر بفرد است. همچنین عملیات نصب در محل انجام پذیرفته و احتیاجی به آوردن تراکتور به شرکت نیست. علاوه براین وسایل نصب از طرف شرکت تامین شده که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه میشود. لازم به ذکر است هزینه نصب کابین در تمام ایران رایگان می باشد. (برای اطلاع از قیمت روز کابین دقایق تماس حاصل فرمایید.)

کابین تراکتور جاندیر

تراکتورهای جاندیر از جمله بهترین و با کیفیت ترین تراکتورهای دنیا هستند. برای اثبات این ادعا میتوان به تراکتورهای قدیمی مربوط به دهه هشتاد میلادی و قبل از آن اشاره کرد که همچنان مشغول به کار در مزارع کشاورزی کشورمان هستند. در این راستا شرکت دقایق اقدام به ساخت کابین جاندیر با تمام خصوصیات کابین های بروز نموده است. (برای اطلاع از قیمت روز کابین دقایق تماس حاصل فرمایید.)

لازم بذکر است کابین برای مدل های ۳۱۴۰ و ۳۱۵۰ جاندیر موجود بوده ولی امکان سفارشی سازی نیز وجود دارد. نمونه ای از این کابین ها را می توانید در تصاویر زیر مشاهده کنید:

کابین تراکتور سفارشی

شرکت ماشین سازی دقایق اراک با تکیه بر تخصص، تجربه چندین ساله و استفاده از دستگاه های پیشرفته تولیدی، توانایی طراحی و ساخت کابین سفارشی برای انواع ماشین آلات را داراست. گواه این موضوع ساخت کابین در تیراژ بالا برای انواع لیفتراک ها، یدک کش ها و غلتک هاست.

این کابین ها از کارایی بالایی برخوردار بوده و محیطی آرامش بخش را برایتان فراهم می آورند. جهت اطلاع از قیمت کابین تراکتور سفارشی و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.