بیل عقب تراکتور (Backhoe Loader)

بیل عقب تراکتور که به بیل بکهو یا بیل پشت تراکتوری نیز معروف است، ابزاری بسیار کاربردی جهت انجام عملیات گودبرداری می باشد. این بیل بیشتر بر روی تراکتور یا بکهو لودر نصب می گردد. شرکت ماشین سازی دقایق اراک با داشتن بیش از ۱۵ سال تجربه در زمینه ساخت انواع بیل عقب برای تراکتور های مختلف نظیر فرگوسن مدل های ۳۹۹ ، ۴۷۵ ، ۴۸۵ ، ۲۸۵ ، ۲۹۹ و ۸۰۰ تک و جفت دیفرانسیل، نیو هلند، لاندینی، رومانی، ال اس، جان دیر، زتور و غیره در دو مدل ثابت و کشویی با ۴ عدد قفل هیدرولیکی که در مدل کشویی امکان کنده کاری در بغل دیوار وجود دارد، را داراست.

این شرکت همواره سعی داشته در طی سالیان گذشته در ارتقاء کیفیت و کارایی این محصول کوشا باشد. و ماحصل این تلاش و همچنین استفاده از به روزترین تکنولوژی های دنیا در ساخت آن، بیل عقب جدید دقایق می باشد که در ادامه به بررسی ویژگی های آن می پردازیم:

بیل عقب دقایق

جک های هیدرولیکی

بیل عقب سفارشی

شرکت ماشین سازی دقایق اراک با تکیه بر تجربه چندین ساله، بهره گیری از دانش به روز و استفاده از ماشین آلات تخصصی بعنوان یکی از پیشگامان صنعت تولید ادوات کشاورزی در ایران آماده طراحی و تولید بیل های عقب سفارشی با ابعاد و اندازه های سفارشی مورد نیاز مشتری می باشد.

گواه این موضوع ساخت انواع بیل عقب تراکتور بر روی تراکتورهای مختلف مانند لاندینی ، ال اس ، جاندیر و غیره بوده است.

خدمات پس از فروش

شرکت ماشین سازی دقایق اراک با داشتن نصاب های متخصص و با تجربه بالا آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشد. لازم بذکر است که این بیل ها به راحتی و در کمتر از یک ساعت نصب و پس از تست آماده تحویل میشوند. همچنین تمام وسایل و ابزارآلات مورد نیاز توسط خود شرکت تامین می شود. با این وجود برای نصب بهتر بیل و تجهیزات مربوطه ( با توجه به ایرادات احتمالی خود تراکتور و امکان احتیاج به برخی اصلاحات بر روی تراکتور ) بهتر است تراکتور به شرکت منتقل گردد.