درباره ما

امروزه ماشین سازی دقایق اراک نامی آشنا در طراحی و تولید انواع ادوات ، تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی ، دامپروری ، راهسازی ، دریایی ، صنعتی و ساختمانی در کشور عزیزمان ایران می باشد. از این گذشته پیرو رسالت شرکت که گسترش کیفیت و خدمت در عرصه جهانی است، در سال های اخیر با ایجاد سیستم قدرتمند فروش و داشتن بیش از ۲۰۰ نماینده در سطح کشور، صادرات به کشورهای همسایه از جمله عراق ، ترکمنستان ، آذربایجان ، ارمنستان و افغانستان را نیز آغاز نموده ایم. شما می توانید با عضویت در خبرنامه و شبکه های مجازی دقایق از آخرین اخبار درباره ما و محصولات مطلع شده و از مزایای ویژه کاربران عضو شده بهره مند گردید.

شعار همیشگی شرکت ماشین سازی دقایق “آرمان ما حس خوب شماست” بوده و به همین دلیل آماده دریافت نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان در جهت بهبود کیفیت محصولات و خدمات شرکت هستیم. برای این منظور می توانید فرم مربوطه در صفحه تماس با ما را پر کرده و یا از طریق شماره تماس های شرکت با ما در تماس باشید.


تسهیلات خرید محصولات

شرکت ماشین سازی دقایق اراک جهت سهولت خرید مشتریان عزیز طی همکاری با مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی ایران امکان دریافت تسهیلات برای برخی محصولات را فراهم نموده است.

محصولات مشمول اعتبارات و تسهیلات خرید دقایق عبارتند از:

  • بیل جلو تراکتوری ۴ جک مدل ITMFL4 با کد اعلامیه: ۹۶۸۸
  • ماشین سیلوتراش مدل SC-190 با کد اعلامیه: ۹۶۸۷
  • ماشین سنگ جمع کن مدل RP-160 با کد اعلامیه: ۹۹۴۲
  • تریلر دو محور ۵ تن مدل TR-052 با کد اعلامیه: ۹۹۴۳

واحدها درباره ما

یکی از ویژگی های شرکت ماشین سازی دقایق بهره گیری از نیروهای مجرب و متخصص در تمامی بخش هاست.

مدیریت: آقای غلامرضا کیشانی فراهانی

واحد فروش: آقایان سعید کیشانی و مهدی صالحی

واحد خدمات پس از فروش: آقای حسین نقدی

واحد طراحی و مهندسی: آقای وحید مشهدی

واحد حسابداری و امور مالی: آقای محمدرضا جمشیدی 

واحد تدارکات: آقای محمد میرزایی

واحد طراحی سایت: آقای محمد اکبری